Tag: Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero zbulon datën e re të lançimit
Pas hack që studio e Toei Animation pati, filmi më i ri i serisë Dragon Ball, Dragon Ball Super: Super Hero ngeli pa një datë të saktë lançimi. Por tashmë studio më në fund ka sjellë një njoftim se kur…
Filmi anime Dragon Ball Super: Super Hero mund të vonohet goxha
Dragon Ball Super: Super Hero është një nga filmat më të shumëpritur të momentit nga seria e Dragon Ball i cili është planifikuar të vijë në kinema më 22 prill 2022. Por hack i fundit që studio Toei Animation pësoi…
Dragon Ball Super: Super Hero publikon design e rinj të filmit
Dragon Ball Super: Super Hero ka publikuar disa të reja ditët e fundit, me një të lig misterioz që tregohet në sfond dhe zbulimi i një transformimi të ri për Piccolo. Një nga zbulimet më të mëdha ishte se Goten…
Trailer i Dragon Ball Super: Super Hero zbulon transformimin e Piccolo
Dragon Ball Super i ka dhënë Piccolo një formë krejt të re në trailerin e filmit të ri Dragon Ball Super: Super Hero! Ka shumë arsye për t'u entuziazmuar për filmin tjetër të ekskluzivitet, pasi ai jo vetëm që do…
Vjen traileri i ri i Dragon Ball Super: Super Hero
Dragon Ball Super më në fund ka publikuar një trailer të ri për filmin e ardhshëm Dragon Ball Super: Super Hero! Franchise më në fund po rikthehet për publikimin e saj të parë të ri anime që nga Dragon Ball…
Dragon Ball Super: Super Hero zbulon anë të reja të Piccolo
Dragon Ball Super ka zbuluar një pamje të re në një nga betejat e mëdha të Piccolo, që do të vijë në filmin tjetër për ekskluzivitetin, Dragon Ball Super: Super Hero! Hyrja tjetër në anime në Dragon Ball Super më…
Dragon Ball Super: Super Hero konfirmon pamjen e Gotenks
Dragon Ball Super ka tërhequr vëmendjen e fansave këtë javë me kapitullin e tij të fundit, dhe sigurisht, anime nuk do të mbetej pas. Pak përpara se manga të publikonte update e saj të re, fansave iu dha një vështrim…
Dragon Ball Super: Super Hero zbulon dizajnin e ri të Android 18
Dragon Ball Super ka publikuar pamjen e parë të dizajnit të ri për Android 18 në filmin e ardhshëm Dragon Ball Super: Super Hero! Franchise më në fund do të rikthehet për publikimin e saj të parë të ri anime…
Dragon Ball Super: Super Hero sjell një pamje të re për Trunks
Dragon Ball Super do të sjellë përmbajtje interesante këtë vit dhe një nga publikimet e tij më të mëdha do të vijë këtë pranverë. Nëse nuk e dinit, anime Dragon Ball Super do të rikthehet me një film të ri…
Dragon Ball Super: Super Hero shfaq Ultimate Power të Gohan
Dragon Ball Super po rikthen Ultimate Gohan në filmin e ri Dragon Ball Super: Super Hero! Një gjë për të cilën fansat mund të bien dakord është se Gohan definitivisht nuk ishte aq i pranishëm me fillimin e Dragon Ball…