Zbulohet zyrtarisht Disintegration, shooter-i i ri nga krijuesi i Halo
Gjatë Gamescom Opening Night Live mund të shikonim për herë të parë Disintegration, first-person shooterin fantastiko shkencor nga V1 Interactive. Studioja në fjalë është e themeluar nga Marcus Lehto, ish drejtori krijues i Bungie dhe bashkë-krijues në universin e Halo.…
Disintegration është sci-fi shooter-i i ri nga krijuesit e Halo
Disintegration është loja e re nga V1 Interactive, një studio kjo e themeluar nga një nga krijuesit e Halo. Loja do të jetë e zhanrit fantastiko-shkencorë dhe do të luhet në first person shooter. Për lojën është zbuluar titulli,periudha e…