Tag: Demon Slayer Season 2

Ja se çfarë mund të sjellë Season 2 në Demon Slayer
Një trailer i ri është lançuar së fundmi për Demon Slayer i cili na sjell më shumë informacione se çfarë do të sjellë Season 2 i serisë. Në trailer mund të shohim një përmbledhje të ngjarjeve të mëparshme gjatë Season…
Traileri i ri i Demon Slayer Season 2 konfirmon datën e nisjes
Demon Slayer është pothuajse përsëri për sezonin e saj të dytë, por para se anime të kthehet do të marrë një arc të shkurtër që kthen filmin Mugen Train me shtatë episode. Ky arc do të fillojë më 10 Tetor,…
Demon Slayer Season 2 sjell posterin e parë
Demon Slayer është tashmë ndër seritë anime dhe manga më të famshme dhe më të shitura dhe një poster i ri i cili tregon datën e lançimit për sezonin e dytë të anime së Demon Slayer është publikuar. Posteri në…
Trailer i ri i Demon Slayer Season 2
Ka disa kohë që nga Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba u shfaqi fansave një episod të ri, por kjo do të ndryshojë shumë shpejt. Ndërsa filmi i tij i parë theu rekordet globalisht vjeshtën e kaluar, shfaqja në vetvete po…