Tag: CoD: Black Ops Cold War

Shikoni trailerin e hartës Firebase Z në CoD: Black Ops Cold War
Traileri më i ri i Call of Duty: Black Ops Cold War është i gjithi rreth hartës së re Zombies Firebase Z, e cila së fundmi u bë leak, pas zbulimit të saj më herët gjatë këtij muaji. Firebase Z…
Beta e CoD: Black Ops Cold War ka që tani disa cheaters
Lojtarët e konsolave sërish fikin crossplay për t'i shmangur. Është e pabesueshme ta dëgjosh, por po, beta e Call of Duty: Black Ops Cold War ka cheaters që tani. Është bërë traditë tani që një Call of Duty i ri…
Open beta e CoD: Black Ops Cold War shtyhet deri në 20 tetor
Fansat do të kenë një ditë ekstra për të shijuar lojën. Open beta e Call of Duty: Black Ops Cold War tashmë ka filluar, duke ju dhënë lojtarëve një mundësi për të provuar lojën e ardhshme të serive. Për fatin…
Fortnite dhe Black Ops: Cold War do të kenë suport Nvidia RTX
Në eventin e GeForce së fundmi, Nvidia njoftoi Fortnite dhe Call of Duty: Black Ops - Cold War do të jetë ndër lojërat e para të suportuarta pas njoftimit të RTX 3070, 3080 dhe 3090. Është e drejtë, jo vetëm…
Si të shikoni zbulimin e CoD: Black Ops Cold War në Warzone
Tani që instalimi i Call of Duty 2020 është njoftuar zyrtarisht të jetë Black Ops Cold War, hapi i rradhës është zbulimi i mirëfilltë i saj. Këto janë të gjitha detajet që duhet të dini për të deri tani: Activision…