fbpx

Tag: charizard

Pse kjo kartë e Charizard Pokemon u shit për mbi 300,000 dollarë?
Pokemon TCG market është në rrëmujë falë YouTube që bëjnë video të hapjes së paketave dhe skalpers që fshijnë linja të tëra produkti përpara se lojtarët më të rastësishëm të mund t'i marrin duart e tyre. Dhe asgjë nuk ilustron…
Logic thyen rekordin e Pokemon me blerjen e kësaj karte për $226k
Ish-reperi, Logic shpenzoi 226 mijë dollarë, në një kartë Pokemon. Ylli i Twitch bleu në mënyrë të çuditshme të rrallë 1st Edition Charizard në një ankand dhe theu një rekord të madh për Pokemon Karta 1st Edition Pokemon bëri zhurmë…