Tag: boruto

Boruto zbulon rreziqet që sjell Karma
Arc i Kara ka përfunduar në përshtatjen anime të Boruto: Naruto Next Generations, por para se të përfundojë historia, seria na tregoi se sa e rrezikshme mund të jetë energjia misterioze e njohur si Karma. Me Boruton që strehon anëtarin…
Boruto zbulon pasojat pas përballjes me Isshiki Otsutsuki
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations kohët e fundit e ka përfunduar betejën midis Kara dhe Konoha, me ninjat kryesorë të fshatit të gjethes duke u përballur me armikun e fuqishëm në Jigen, Isshiki. Me episodin e fundit të serialit…
A ka vdekur vërtet Kurama në Boruto?
Kur filloi Naruto për herë të parë, fansat e anime nuk do të kishin pritur kurrë që Kyuubi të bëhej heroi që njohim sot. Pavarësisht prezantimit të tij të tmerrshëm në atë kohë, Naruto Uzumaki arriti të bëjë paqe me…
Naruto ndryshon gjithçka me vdekjen në Boruto
SPOILER ALERT! Naruto Uzumaki ka kaluar shumë trauma në jetën e tij sesa mund të thonë fansat. Nga të qenit një fëmijë i vetmuar nga pjesa tjetër e fshatit deri tek humbja e njerëzve të dashur dhe më gjerë, heroi…
Naruto zbulon pse Baryon mode është kaq i fuqishëm
SPOILER ALERT Naruto Uzumaki ka bërë një rrugëtim të gjatë duke pasur parasysh fëmijërinë e tij, dhe ju vetëm duhet të shikoni arsenalin e tij për të parë se sa e vërtetë është kjo. Nga mungesa e kontrollit të Kuramës…
Naruto shpjegon armën sekrete të Baryon Mode
Baryon Mode i Naruto është lehtësisht transformimi më i fuqishëm në të cilin Hokage i shtatë ka arritur gjatë aventurave të tij të shumta, duke shfrytëzuar fuqinë e plotë të dhelprës me nëntë bishta dhe duke i dhënë babait të…
Boruto lëshon Baryon mode të Narutos
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations ka lançuar modalitetin e ri të Naruto Uzumaki, Baryon mode në një skenë mahnitëse ndeshjeje me episodin më të ri në anime! Anime ka arritur kulmin e arc Oksutsuki Awakening, dhe me të ka…
Shikoni formën tjetër të Narutos
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations ndau pamjen e parë në formën tjetër kryesore të Naruto Uzumaki me promovimin për episodin tjetër! Faza Awakening e Otsutsuki e sagës Kawaki ka arritur kulmin në anime, dhe tani Naruto, Sasuke dhe Boruto…
Naruto i jep Borutos një aftësi të re të Karma
SPOILER ALERT Naruto ka zbuluar një aftësi të re të fshehur në shenjën e Boruto të Karma. Falë fuqive Otsutsuki që ne tani e dimë që Karma i jep Borutos, Shinobi i ri është në gjendje të shfaqë jutsu space-time…
Naruto zbulon formën e tij më të fortë
*SPOILER ALERT* Ashtu si në kohët e vjetra, Naruto dhe Sasuke po bashkohen për të luftuar një armik të përbashkët.Episodi 216 i Boruto sapo doli dhe fansat morën një paraqitje të shkurtër të formës më të fortë të Narutos, e…