Tag: bleach

Një lojë e re anime Bleach mund të vijë së shpejti
Anime e Bleach po përgatitet për rikthim me arc e fundit të saj të quajtur Thousand Year Blood War dhe disa thashetheme se së bashkë me të do të zbulohet edhe një lojë e re kanë nisur. Ky informacion na…
Bleach sjell detaje të reja rreth anime së re
Bleach po rikthehet me një anime të re dhe ka publikuar përmbledhjen e parë për t'u dhënë fansave një ide se çfarë të presin! Me serinë origjinale të mangave të Tite Kubo që tani feston 20 vjet që kur u…
Zbulohet data e lançimit të anime së re të Bleach
Bleach ka qenë jashtë vëmendjes për disa vite, por gjithçka do të ndryshojë shumë shpejt. Vitin e kaluar, u njoftua se krijuesi Tite Kubo po kthente Ichigo për një aventurë të re dhe një pjesë e rikthimit përfshinte publikimin e…
Fansat e Bleach po çmenden mbi dizajnin e ri të Ichigo
SPOILER ALERT Bleach mund të ketë publikuar fundin e mangës në vitin 2016, por ekskluziviteti akoma ka mbetur në memorien e fansave. Seriali i suksesshëm mbetet një element kryesor në zhanrin shonen, dhe seritë aktuale si Jujutsu Kaisen duken si…
Bleach do të rikthehet me një karakter të ri
Bleach ka qenë mënjanë për disa vite, por Tite Kubo nuk ka hequr dorë nga seriali i tij më i famshëm. Historia e mbinatyrshme u mbyll vite më parë pasi anime e saj përfundoi, dhe manga nuk ishte shumë prapa.…
Një bashkim i Jujutsu Kaisen dhe Bleach?!
Jujutsu Kaisen është një nga seritë më të ndjekura anime dhe manga të momentit dhe mesa duket ka për të vazhduar për një kohë të gjatë. Kjo gjë ka bërë që një artist të bashkojë Jujutsu Kaisen me një seri…