Tag: Black Adam

Black Adam sjell trailer e ri me Dwayne “The Rock” Johnson
Më në fund doli traileri për filmin e shumëpritur Black Adam me Dwayne Johnson dhe fansat e superheronjve po e pëlqejnë atë. Në film, Johnson luan Black Adam, një personazh jo i njohur nga DC Comics, i cili është një…
Heronjtë e DC debutojnë me një trailer të ri
Warner Bros ka publikuar një trailer me pamje nga Black Adam, The Flash, Aquaman and the Lost Kingdom dhe The Batman. Të katër filmat do të shfaqen në kinema këtë vit, dhe ju mund të shihni trailerin që shfaq secilin…
DC zbulon pamjet e para të Black Adam
Sapo janë zbuluar pamjet e para të The Rock në Black Adam. Dwayne 'The Rock' Johnson ka qenë duke folur për filmin për muaj dhe muaj. Nga kërcënimi i individëve të tjerë të superfuqishëm në universet DC dhe Marvel e…