Tag: aot

Attack on Titan | Ku të nisni manga pas Season 4 Part 2?
Anime e Attack on Titan përfundoi fundjavën e kaluar transmetimin e Part 2 të Season 4 duke njoftuar gjithashtu edhe Part 3 që do të vijë vitin tjetër. Por ka goxha njerëz të cilët nuk mund të presin dot më…
Season 4 i Attack on Titan zbulon historinë tragjike të Zeke
Attack on Titan po i afrohet finales së sezonit 4 së shpejti, por fansat janë ende duke menduar për episodin më të fundit. Shfaqja u transmetua drejtpërdrejt fundjavën e kaluar me një episod të veçantë dy-në-një pas një vonese. Episodet…
Finalja e Attack on Titan premton një fund epik
Por a është ky me të vërtet fundi? Sezoni i fundit i Attack on Titan është afër episodit të tij të fundit dhe një trailer i publikuar së fundmi po çmend fansat e anime. Nuk është akoma e qartë se…
Eren shfaq formën e tij më të fundit si Titan (SPOILER)
Me lançimin e kapitullit të parafundit të manga-s të Attack On Titan, lexuesit tashmë kanë parë formën më të fundit të Eren Yaeger si titan. Me vetëm një kapitull larg fundit të errët të Hajime Isayama, Kapitulli 138 përfundoi me…
Manga e Attack on Titan do të vijë në përmasat e një Titani
Manga e Attack on Titan do të përfundojë këtë prill dhe fansat mezi presin me krahë të hapura gjithçka që ka mbetur nga anime-ja. Anime e Attack on Titan ka miliona fansa të cilët janë të etur të dinë përfundimin…