Tag: All Might

My Hero Academia zbulon planin mizor të All For One
Manga e My Hero Academia mund të kishte treguar përfundimin e War Arc, por fundi i kësaj beteje të pabesueshme vetëm u dha më shumë telashe heronjve pasi të ligjtë janë grumbulluar nën udhëheqjen e All For One. Me të…
My Hero Academia hedh dritë mbi arratisjen e Stain nga burgu
My Hero Academia hodhi dritë mbi arratisjen e Hero Killer Stain nga burgu Tartarus, në kapitullin më të ri të serisë manga origjinale të Kohei Horikoshi! Akti përfundimtar i mangës vazhdon me kapitullin më të ri të serisë, dhe skena…
My Hero Academia cliffhanger shfaq izolimin e All Might
SPOILER ALERT Kapitulli më i ri i mangës së Kohei Horikoshi My Hero Academia tregon rreth izolimit të All Might. Akti Përfundimtar i serisë ka qenë mjaft transformues për Izuku Midoriya pasi ai mori përsipër barrën e plotë të fuqisë…
Cliffhanger i My Hero Academia shfaq heronjtë e vërtetë
SPOILER ALERT E gjithë historia e My Hero Academia bazohet në një premisë që prezantohet nga zëdhënësi i protagonistit të serive Izuku Midoriya gjatë titujve fillestarë të shfaqjes. Sipas Midoriya, i gjithë seriali My Hero Academia është me të vërtetë…
My Hero Academia zbulon rrezikun që sjell All Might
My Hero Academia shpjegoi rrezikun e vërtetë të All Might për Izuku Midoriya me kapitullin më të ri të serisë! Arc final i serisë origjinale manga të Kohei Horikoshi tani është në aktivitet të plotë dhe me çdo kapitull të…
My Hero Academia tregon kostumin e ri të Stain
Ka pak kohë që kur fansat e kanë parë Stain, por i ligu është ende i preferuar nga fansat edhe pas mungesës së tij. Padyshim, kjo është arsyeja pse fansat e My Hero Academia u emocionuan kur manga solli sërish…