fbpx
Alien: Blackout nuk është pasardhësi që po ëndërronim
Fansat e Alien janë më të zhgënjyer se kurrë! Amanda Ripley, protagonistja e Alien: Isolation rikthehet në një lojë të re, por nuk është ajo që po shpresonit. Alien: Blackout është një lojë survival e llojit horror për smartphone, ku…
Hideo Kojima mund të vijë me lajme të mëdha në Game Awards
Hideo Kojima, koka pas Metal Gear Solid dhe ekskluziven e ardhshme të PlayStation 4, Death Stranding, i kreu një vizitë 20th Century Fox, (pronari i të drejtave të Alien). The Game Awards reagoi menjëherë pas postimit të Kojimës në Twitter…