Tag: winter wonderland

Blizzard sjell përsëri dhurata për lojtarët e Overwatch
Dhurata të tjera vijnë për lojtarët e Overwatch Nëse jeni një lojtarë i ri i cili e ka marrë Overwatch së fundmi ose një lojtar i vjetër i cili e ka marrë lojën para shumë kohësh, Blizzard ka vendosur t’iu…
Overwatch do të jetë falas gjatë festave të fundvitit
Blizzard iu uron për festat e fundvitit duke iu ofruar Overwatch falas Festat e fundvitit erdhën dhe shumë kompani nga industria e gaming po japin dhuratë diçka. Blizzard ka vendosur që gjatë këtyre festave të ofroj Overwatch falas për t’u…
Overwatch është falas për tu luajtur gjatë festave të fundvitit
Blizzard aktualisht po sjell një provë falas për Overwatch nëse dëshironi t'i jepni asaj një shans gjatë pushimeve Gjithçka çfarë ju duhet të bëni është të drejtoheni në faqen e internetit të Blizzard dhe të shtypni butonin e shkarkimit. Nëse…
Zhvilluesit e Valorant zbulojnë skins Krishtlindjesh që vijnë së shpejti
Skins me tematikë Krishtlindjesh janë duke ardhur në Valorant ndërsa Riot Games ka ngritur kapakun në dy sete më unike deri më tani Riot Games ka siguruar një vështrim të parë në dy sete të ardhshme të skin-eve që do…