Tag: turtle rock studio

Back 4 Blood Review
Back 4 Blood vjen nga zhvilluesit e lojërave Left 4 Dead dhe Evolve, Turtle Rock Studio, të cilët rikthehen kësaj here me lojën e tyre më të fundit. Back 4 Blood iu rikthen deri diku në lojën Left 4 Dead…
Back 4 Blood do të jetë vijë në tetor dhe do të jetë pjesë e Xbox Game Pass
Back 4 Blood solli gjatë E3 një trailer të ri ku jepte më shumë detaje rreth lojës dhe gjithashtu njoftime të rëndësishme në lidhje me të. Back 4 Blood vjen nga zhvilluesit e lojës së famshme me zombie, Left 4…
Back 4 Blood është loja më e fundit nga zhvilluesit e Left 4 Dead
Dhe mesa duket loja zombie do të vijë gjatë verës së vitit 2021 Loja më e fundit zombie vjen nga Turtle Rock Studio, studioja zhvilluese e Left 4 Dead, e cila ka sjellë së fundmi një trailer dhe gameplay mbi…