Tag: r6s

Këto janë ndryshimet që do të vijnë në R6S gjatë Year 6
Shumë ndryshime janë planifikuar për Year 6 të cilat do të vijnë në pjesë të ndryshme gjatë këtij viti. Prandaj ne kemi sjellë një përmbledhje rreth të gjitha gjërave që Year 6 do të sjellë. Year 6 do të sjellë…
Rainbow Six Siege prezanton operator e ri Flores
Year 5 po i vjen fundi dhe Year 6 është afër nisjes. Kjo gjë do të thotë një sezon i ri në Rainbow Six Siege bashkë me një operator të ri, emri i të cilit është Flores. Operatori më i…
Season i ri Y6S1 në R6S do të quhet Crimson Heist
Season Y6S1 do të sjellë shumë ndryshime në Rainbow Six Siege Season i ri në Rainbow Six Siege u prezantua sot dhe ai do të quhet Crimson Heist. Bashkë me ketë update do të vijnë shumë veçori të reja dhe…
Ubisoft zbulon planin kundër cheaters në R6S për 2021
Nëpërmjet një postimi në blog, Ubisoft ka bërë të ditur se po merr masa të reja në Rainbow Six Siege kundër cheating  për ketë vit. Vitin e kaluar Ubisoft bëri ban afërsisht 100 mijë llogari dhe synon që ketë vit…
Ubisoft zbulon Update Y5S4.3 për Rainbow Six Siege
Një balancim i ri bashkë me shumë rregullime ka ardhur në R6S Së fundmi një update i ri ka ardhur në test servers për Rainbow Six Siege në PC e cila sjell shumë ndryshime tek operatorët e lojës dhe më…
Eventi Road to Six Invitational është rikthyer përsëri në R6S
Harta Stadium bashkë me shumë gjëra të reja janë rikthyer përsëri në Rainbow Six Siege Së fundmi Ubisoft ka zbuluar se eventi Road to Six Invitational  do të rikthehet përsëri edhe ketë vit. Bashkë me ketë event është gjithashtu edhe…
Rainbow Six Siege dhe Ghost Recon Breakpoint do të kenë një crossover event
Rainbow Six Siege do të vijë në Ghost Recon Breakpoint Ghost Recon Breakpoint do të sjellë një event të ri së shpejti dhe ky event do të jetë një crossover me Rainbow Six Siege. Kësaj here operatorët e Siege do…
Një formë e re cheating po qarkullon në R6S
Cheat i ri në Rainbow Six Siege është ndryshe nga të tjerët Cheating në Rainbow Six Siege ka qenë një problem tepër i madh që prej fillimeve të para të lojës. Integrimi i anti-cheat BattlEye dhe ndjekja e politikave të…
Six Invitational 2021 do të sjell ndryshime në R6S
Ndryshime të tjera priten së shpejti në Rainbow Six Siege për ketë vit Eventi më i madh i Rainbow Six Siege, Six Invitational, do të vijë së shpejti dhe mesa duket bashkë me të do të vijnë disa ndryshime dhe…
Rainbow Six Siege ka sjellë Reputation System por “fshehurazi”
Reputation System do të përmirësojë eksperiencën tuaj në R6S sipas Ubisoft Rainbow Six Siege ka qënë një prej lojërave më të suksesshme multiplayer që prej lançimit të saj para afërsisht 5 vitesh. Por që prej fillimit ajo është përballur me…