Tag: mihoyo

Genshin Impact do të ketë një bashkëpunim me Horizon Zero Dawn
Genshin Impact, rrëmbeu zemrat e lojtarëve në vjeshtën e vitit 2020, po merr një ndërthurje të papritur me Horizon Zero Dawn. Nga zhvilluesi miHoYo, Genshin Impact është vendosur në botën shumëngjyrëshe dhe të pakufishme të Teyvat, e cila në vetvete…
A do të mund të luani si Cyno në Genshin Impact?
Genshin Impact solli para pak kohësh update e saj më të fundit dhe bashkë me të solli një event të ri, vendndodhje të re dhe një karakter të ri ku këto dy të fundit do të vijnë së shpejti. Por…
Genshin Impact: Guide për Serenitea Pot
Update 1.5 i Genshin Impact solli goxha ndryshime dhe veçori të reja dhe një ndër to ishte edhe housing system e cila iu lejon lojtarëve që të krijojnë shtëpinë e tyre dhe ta modelojnë sipas dëshirës. Por si funksionon ky…
Çfarë të blini në Paimon’s Bargain në Genshin Impact për Maj 2021
Si çdo muaj, Genshin Impact sjell një update të ri në Paimon’s Bargain Shop për maj 2021 duke sjellë weapons të ndryshme four-star Blackcliff dhe dy personazhe four-star, Bennet dhe Lisa. Për sa i përket Bennet dhe Lisa, Bennett është…
Dikush tenton të vrasë zhvilluesit e Genshin Impact
Kompania zhvilluese e Genshin Impact, MiHoYo, ka bërë nxjerrë një shumë tepër të madh fitimi falë kësaj loje. Por së fundmi dikush ka tentuar që të vrasë zhvilluesit e kësaj loje. MiHoYo ka gjithashtu edhe një lojë tjetër e cila…
Genshin Impact 1.5 sjell personazhe të reja, housing system dhe më shumë
Jo para shumë kohësh, një numër i madh leaks filloi që të qarkullonte rreth update 1.5 në Genshin Impact. Njoftimi i bërë së fundmi me këtë lojë ka konfirmuar një numër të madh prej tyre leaks duke përfshirë këtu personazhe…
Cfarë duhet të dini mbi Update 1.5 të Genshin Impact
Dëshironi të dini gjithçka që vjen në përditësimin e Genshin Impact 1.5? Nuk ishte kaq gjatë që po spekulonim për përditësimin aktual të RPG-së për të luajtur dhe tani kemi edhe më shumë gjëra që vijnë në rrugën tonë. Megjithatë…
Sa herë që Genshin lëshon një karakter të ri fiton $12 milion brenda ditës
Genshin Impact është loja që ka arritur më shpejt $1 miliard të ardhura dhe personazhet e saj janë arsyeja. Personazhet e Genshin Impact janë në qendër të gjithçkaje. Të rinjt lançohen çdo muaj dhe secili prej tyre ka aftësi unike që mund t'ju ndihmojnë kur…
Si të mundni Stormterror në Genshin Impact?
Një ndër bosses që pothuajse të gjithë lojtarët e Genshin Impact e njohin është Stormterror pasi përballen me të që në fillimet e tyre. Një pjesë e madhe e lojtarëve e gjejnë Stormterror të vështirë për t’u mundur prandaj ne…
Si të bëni build Diluc në Genshin Impact
Diluc është një personazhet më të fuqishëm pyro në Genshin Impact. Por ndonjëherë ai është i vështirë për t’u bërë build prandaj ne po iu sjellim një guide se si të krijoni build më të mirë me Diluc. Constellation Një…