Tag: madness at the darkmoon faire

Tashmë mund të luani Uther në Book of Heroes të Hearthstone
Ai është një nga Paladins më të mirë që ka ekzistuar Nëse keni qenë duke pritur për ndonjë përmbajtje solo të Hearthstone, bëhuni gati. Kapitulli i fundit në Book of Heroes të Hearthstone ka mbërritur, me protagonist Uther the Lightbringer.…
Hearthstone po dhuron pako falas me letra dhe gold
Në një postim në blogun e zhvilluesit duke prezantuar notes e reja të Hearthstone 19.2, studioja njofton: "Si një faleminderim që jeni pjesë e komunitetit tonë, ne gjithashtu po shpërblejmë të gjithë lojtarët me pesë pako kartash Madness at the…
Patch 19.0 i Hearthstone është tani live
Expansion i Hearthstone, Madness at the Darkmoon Faire është afë dhe duket sikur Blizzard po përgatitet për lançim. Hearthstone Patch 19.0 doli live së fundmi. Megjithëse ky patch është i mbushur plot me përmbajtje, aspekti i tij më emocionues është…
Expansion i rradhës i Hearthstone është ‘Madness at the Darkmoon Faire’
Loja strategjike me letra e Blizzard, Hearthstone, është gati të bëhet pak më tronditëse në 17 Nëntor kur mbërrin expansion i saj i fundit, Madness at the Darkmoon Faire. Duke filluar me expansions, Darkmoon Faire i çon lojtarët në karnavalet…