Tag: lojra falas

Nxitoni të merrni lojërat falas në Epic Games Store
Epic Games Store vazhdon të japë goxha lojëra falas pothuajse cdo javë dhe kjo javë nuk ka si të jetë më ndryshe. Dhe këtë javë janë zbuluar lojërat falas për këtë javë në Epic Games Store. Shadow of The Tomb…
Nxitoni të merrni Mafia falas në Steam
Së shpejti seria e lojërave Mafia feston përvjetorin e serisë dhe zhvilluesi i Mafia, 2K, ka vendosur që me këtë rast t’i ofrojë çdokujt një kopje falas të Mafia në Steam. Nëpërmjet një postimi në Twitter zhvilluesi i lojërave Mafia,…
Steam e bën më të lehtë marrjen e lojërave falas
Shpesh herë platforma Steam jep goxha lojëra falas dhe DLC falas për përdoruesit e tij. Por procesi për t’i marrë ato në dukje është pak i ndërlikuar. Dhe Steam ka sjellë një update për ta bërë këtë gjë më të…
Nxitoni të merrni Tell Me Why e cila është falas
DONTNOD Entertainment njihet për lojërat e saj si Life is Strange, Remember Me, Vampyr dhe Tell Me Why. Së fundmi lojën e tyre më të fundit, Tell Me Why, mund ta gjeni falas për ta mbajtur përgjithmonë. Tell Me Why…
Nxitoni të merrni falas Postal 2
Postal 2 është një ndër lojërat më të mira të vitit 2003 FPS sandbox i cili është goxha i pëlqyer nga lojtarët. Dhe tashmë loja është falas për një kohë shumë të shkurtër. Postal 2 është falas në GOG për…
Nxitoni të merrni Total War: Warhammer dhe City of Brass falas
Çdo të enjte gjatë pothuajse çdo jave, Epic Games Store sjell një lojë të re falas për përdoruesit e platformës. Por kësaj here Epic ofron dy lojëra të cilat duhet të nxitoni t’i merrni. Loja e parë falas është Total…
Zbulohet loja falas e radhës në Epic Games Store
Pas lojës së fundit horror e cila erdhi falas sot, Epic Games Store ka zbuluar lojën e radhës falas që do të vijë kësaj here gjatë javës tjetër. Çdo të enjte Epic Games Store sjell lojëra falas të cilat keni…
Loja falas në Epic Games për këtë javë është një horror psikologjik
Çdo javë Epic Games Store sjell lojëra të reja në dyqanin e saj online dhe këtë javë ka sjellë një lojë horror psikologjik të cilin duhet ta provoni me patjetër. Loja falas për këtë javë është loja In Sound Mind…
Nxitoni të merrni Brothers: A Tale of Two Sons në Epic Games Store
Si çdo të enjte çdo javë, Epic Games Store sjell një lojë falas në dyqanin e tyre. Dhe loja falas për këtë javë është një lojë lojërat më të spikatura të vitit 2013. Loja që do të vijë falas këtë…
Yooka-Laylee do të vijë falas javën tjetër
Yooka-Laylee and the Impossible Lair e lançuar në vitin 2019 më në fund po vjen falas dhe nuk duhet ta humbisni që ta merrni nëse iu pëlqejnë lojërat platforms dhe Donkey Kong Country. Ju mund ta merrni Yooka-Laylee and the…