Tag: kazuki takahashi

Ylli dhe Regjisori i Yu-Gi-Oh bën homazhe për Kazuki Takahashi
Ndarja nga jeta e krijuesit të Yu-Gi-Oh ka mërzitur goxha fansa dhe ndër ta edhe shumë bashkëpunëtor të Kazuki Takahashi ku disa prej tyre e kanë ndër këtë gjë edhe në rrjetet sociale. Një ndër ta ishte edhe Stuart, një…
Krijuesi i Yu-Gi-Oh Kazuki Takahashi ndahet nga jeta
Sipas një raportimi të bërë ditën e djeshme, krijuesi i serisë më të famshme të lojës me letra dhe gjithashtu shumë manga dhe anime, Kazuki Takahashi, është ndarë nga jeta në moshën 60 vjeçare. Sipas burimeve të ndryshme, raportohet se…