Tag: future stars

Zbulohet ekipi i dytë i FIFA 21 Future Stars
Promo i Future Stars i FIFA 21 është përsëri me Team 2, pasi EA konfirmoi kartat e ndryshimit të pozicionit për Gio Reyna, Reece James dhe Diogo Dalot. Këtu është gjithçka që duhet të dini Team 2 i promos së…
Zbulohet Future Stars Team 1 në FIFA 21 Ultimate Team
Ne kemi parë lojtarët më të mirë të në Team of the Year, dhe tani ⁠EA SPORTS po tregon dhe yjet e ardhshëm të futbollit me promon e saj të fundit "Future Stars" Kush është në ekipin e Future Stars…