Tag: falas

Tani keni mundësinë për të udhëtuar në Hënë falas
Miliarderi japonez Yusaku Maezawa do të jetë turisti i parë hapësinor që do të shkojë në Hënë me SpaceX në 2023, por ai nuk do të jetë i vetmi. Maeazwa ka blerë edhe tetë vende të tjera dhe ka krijuar…
Si të shkarkoni lojra falas në PC ose në mobile në mënyrë të sigurt
Një ndër problemet më të mëdha që gamers hasin janë viruset ose mashtrimet pasi ndodh shpesh që ata të jenë në kërkim të ndonjë loje dhe të mashtrohen nga website të cilat “e ofrojnë ketë lojë free” dhe kanë si…
Ubisoft po jep falas një lojë nga seria e Assassin’s Creed
Viti i ri kinez është afër dhe shumë dyqane online kanë nisur uljet ose kanë ofruar produkte falas. Dhe me ketë rast edhe Ubisoft po bën pjesën e vet duke dhuruar falas një lojë nga seria e Assassin’s Creed. The…
Free Minecraft Download me T launcher: Si të shkarkoni Minecraft falas
Si të shkarkoni lojën e Minecraft dhe si ta luani atë falas nëpërmjet Tlauncher Minecraft është një prej lojërave më popullore e cila ka një bazë lojtarësh tepër të madhe. Por ndodh që jo të gjithë të kenë mundësinë ta…
Rainbow Six Siege po ofron një operator falas për lojtarët e saj
Lojtarët e R6S do të marrin një operator falas me rastin e festive të fundvitit Gjatë viteve të kaluara, Ubisoft ka dhuruar një operator falas për të gjithë lojtarët e Rainbow Six Siege dhe ka vendosur që edhe ketë vit…
Gjithçka që duhet të dini rreth lojës më popullore falas të momentit
Çfarë është Genshin Impact, loja e cila ka fituar popullaritet dhe vëmendje kohët e fundit Mund të mos ta keni dëgjuar më përpara por Genshin Impact është lojë më popullore e momentit dhe akoma më mirë, është free-to-play. Gjatë këtij…
Sezoni i ri në Rocket League është lançuar sot
Gjithashtu Rocket League do të vijë falas për çdo platformë Sezoni i ri competitive në Rocket League ka ardhur sot në çdo platformë por sfidat e reja do të vijnë në lojë nesër më datë 24 shtator. Në Twitter zyrtar…
Remedy Entertainment sjell falas Death Rally
Për të festuar 25 vjetorin e krijimit, Remedy Entertainment jep falas përgjithmonë Death Rally Përmes një postimi në Twitter, Remedy Entertainment bëri publike se do të jepte falas përgjithmonë lojën e tyre të parë, Death Rally. Nëse nuk e keni…
Borderlands 3 është falas për të luajtur për fundjavën në Steam & Stadia
Në konsola gjithashtu, nëse dëshironi Borderlands 3 do të jetë falas për fundjavën në Steam. Deri në 19:00 më 10 gusht, ju do të kenë akses të pakufizuar në lojën e plotë, dhe nëse vendosni të pranoni ta bleni pas…
PES 19 dhe PUBG janë falas për një kohë të shkurtër në Xbox Store
Pro Evolution Soccer 2019 nga Konami dhe PlayerUnknown Battlegrounds nga Bluehole janë për momentin falas në Xbox One. Akoma nuk është bërë e ditur arsyeja, por lojtarët e Xbox mund të kërkojnë në Xbox One Store dhe të përfitojnë këto lojëra…