Tag: cyberpunk: edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners zbulon një trailer të ri dhe se kur do të vijë
Gjatë vitit 2020, CD Projekt Red zbuloi se do të sillte një anime për lojën e saj Cyberpunk 2077. Dhe më në fund pas dy vitesh kemi një trailer dhe një datë se kur seria anime e kësaj loje do…
Cyberpunk 2077 do të vijë në Netflix si anime
Cyberpunk 2077 na surprizon duke u futur në botën e anime Cyberpunk si zhanër ka prekur kudo duke filluar nga filmat normal që shohim çdo ditë dhe deri tek anime si Akira dhe Ghost in the Shell. CD Project Red…