Tag: zywOo

CSGO ZywOo pranon se s1mple ishte lojtari më i mirë këtë vit
Ylli i Team Vitality që nga fillimi i tyre, ZywOo hodhi dritë mbi vitin e turbullt që kishte ekipi i tij dhe ishte kritik ndaj performancës së tij gjithashtu. Duke folur me Esports Kingdom, ai nuk kishte turp të pranonte…
Zgjidhet lojtari më i mirë i CS:GO, dhe nuk është s1mple
Pas një gare të ngushtë, HLTV ka prezantuar Mathieu "ZywOo" Herbautas si lojtarin numër një në botë. Renditjet e këtij viti i kishin mbajtur tifozët në tension pasi statistikat zakonisht flasin me zë të lartë për fituesin e mundshëm. Sidoqoftë,…