Zbulimi i Call of Duty: Black Ops – Cold War Zombies do të vijë këtë javë
Call of Duty: Modern Warfare i vitit të kaluar nuk kishte një Zombies mode, sepse me sa duket një lumë të vdekurish janë të papajtueshëm me "botën autentike, realiste të Modern Warfare" që zhvilluesi Infinity Ward po përpiqej të krijonte.…
Modern Warfare pothuajse kishte një Zombies mode dhe ja si mund dukej
Aaron Beck, drejtori i artit në Infinity Ward, ka ndarë një imazh "që nga fillimi i prodhimit" duke treguar se si mund të dukej modaliteti Imazhi, të cilin mund ta shihni më poshtë, tregon një ushtar rus të forcave speciale…
Zombies mode raportohet se do të rikthehet në CoD: Mobile
Pas disa përmirësimeve natyrisht Zv/presidenti i Activision mobile, Chris Plummer, shpjegoi vendimin për të hequr Zombies nga Call of Duty: Mobile dhe çfarë mban e ardhmja e lojës në një intervistë së fundmi. Zombies u shtua në lojë në nëntor…
Call of Duty Mobile është duke hequr Zombies Mode
Si për habi, ekipi i zhvillimit të Call of Duty Mobile konfirmon që Zombies po hiqet nga loja Call of Duty Mobile ishte lehtësisht një nga lojërat kryesore të vitit 2019, duke fituar lëvdata të larta nga kritikët dhe goxha…