EA Sports i përgjigjet kërcënimeve të Ibrahimoviç për FIFA 21
Zhvilluesit e FIFA 21, i janë përgjigjur akuzave nga ylli i AC Milan, dhe agjentit të tij, Mino Raiola, për të paditur EA Sports për liçensimin e imazhit të tij Zlatan mund të jetë në majë të tabelës së renditjes…
Ibrahimovic kritikon EA Sports për përdorimin e imazhit të tij në FIFA 21 ‘pa lejen e tij’
39-vjeçari nuk është i lumtur që është përfshirë në lojën jashtëzakonisht të popullarizuar. Sulmuesi i AC Milan, Zlatan Ibrahimovic ka kritikuar EA Sports, duke pretenduar se ata po përdorin emrin dhe fytyrën e tij në serinë e lojërave video FIFA…
Ibrahimoviç i jep një PS5 si dhuratë shokëve të tij të skuadrës
Zlatan është Babagjyshi këtë vit Ai është unik, Ibrahimovic e ka dëshmuar atë brenda dhe jashtë fushës. Këtë herë ai dëshironte të sillte atmosferën festive te shokët e tij të skuadrës pak më herët, duke përfituar sigurisht nga fakti që…