Tag: zion williamson

Ndryshime në ratings të lojtarëve vijnë në NBA 2K21
Ndërsa po i afrohemi fundit të gjysmës së parë të sezonit të rregullt NBA 2020-21, disa nga lojtarët më të mirë të kampionatit kanë performuar shumë mirë së fundmi. Stephen Curry, Zach LaVine, Zion Williamson dhe Domantas Sabonis janë ndër…