Tag: zews

Kampioni i CSGO Zews shtrohet ne spital pas një ataku në zemër
Ish trajneri i Luminosity Gaming, SK Gaming, Team Liquid, MIBR dhe Evil Geniuses CS:GO u dërgua me urgjencë në spital pasi pësoi një atak në zemër. 34-vjeçari ka qenë mënjanë që kur u nda me EG në qershor 2021 dhe…