Tag: Zenless Zone Zero beta

Hoyoverse zbulon se kur do të nisë beta e Zenless Zone Zero
Hoyoverse ka zbuluar më në fund një datë se kur do të zhvillohet testimi i parë i Zenless Zone Zero. Dhe sipas njoftimit të bërë në website e tyre, fansat e kësaj loje do të kenë mundësinë për ta provuar…