Tag: zendaya

“Dune:Part Two” zyrtarisht do të vazhdojë, vjen në vitin 2023
Dune, adaptimi më i ri me Oscar Isaac, Timothée Chalamet, Zendaya,do të ketë një vazhdim. Sigurisht, titulli zyrtar për filmin është Dune: Part One dhe regjisori Denis Villeneuve gjithmonë kishte planifikuar të tregonte historinë gjatë dy pjesëve. “Doja që në…
Traileri i Spider-Man: No Way Home mund të vijë këtë javë
Sipas një raporti të ri, Spider-Man: No Way Home mund të publikojë trailerin e tij të parë këtë javë. Në tetor, një ekzekutiv i marketingut i Sony Pictures Entertainment tha se një trailer me pamjet e para ende i pa…
Zbulohet titulli përfundimtar i Spider-Man 3
Treshja fantastike e Spider-Man 3 bënë një rreng me të gjithë internetin dhe fansat e Marel, duke u shtirur sikur zbuluan titullin e filmit. Gjithsesi, pasi na e morën vëmendjen të gjithëve, përmes instagramit të Tom Holland mësuam titullin zyrtar…
Zbulohen pamjet e para të Dune nga Denis Villeneuve
Janë postuar imazhet e para për adaptimin e Dune nga Denis Villenevue. Këtu mund të shohim pamjet e para në botën armiqësore të Arrakis, planeti i ilustruar në novelën fantastiko-shkencore të Frank Herbert në 1965, me të njejtin emër. Të…
Konfirmohet data e xhirimeve për Spider-Man 3
Tom Holland ka konfirmuar se Spider-Man 3 do i fillojë xhirimet në fillim të korrikut, duke thënë se vazhdimi i historisë është "një çmenduri totale". Në një intervistë, Holland ju kërkua të konfirmonte nëse do të ishte protagonisti i një…