Tag: yugioh

Krijuesi i Yu-Gi-Oh Kazuki Takahashi ndahet nga jeta
Sipas një raportimi të bërë ditën e djeshme, krijuesi i serisë më të famshme të lojës me letra dhe gjithashtu shumë manga dhe anime, Kazuki Takahashi, është ndarë nga jeta në moshën 60 vjeçare. Sipas burimeve të ndryshme, raportohet se…