Tag: youtube rewind

YouTube heq dorë nga Rewind pasi nuk është pëlqyer ndër vite
YouTube Rewind, përmbledhja vjetore e trendeve, krijuesve, memeve dhe videove më të njohura të kompanisë në fund të vitit është anuluar përgjithmonë, konfirmoi kompana. Në vend të kësaj, YouTube do të "rifokusojë energjitë e tyre në festimin tuaj dhe tendencat…
YouTube Rewind këtë vit është një musical
Pasi YouTube njoftoi se nuk do të kishte një Rewind zyrtar në 2020n, duket se disa producentë dhe aktorë i kanë marrë vetë gjërat në duart e tyre, për të sjellë një Rewind që fansat se kanë parë kurrë më…
Free Fire ishte loja më e ndjekur mobile në YouTube
Free Fire ndiqet nga PUBG Mobile Viti 2019 ka qënë nga vitet më të mira për industrinë e gaming në mobile. Mijëra lojëra të reja janë lançuara dhe madje edhe gamers hardcore po kalojnë drejt gaming në mobile. Në 2019,…