Tag: yone

Lojtari i Yone shkëputet nga loja duke mundur kundërshtarin
Mposhtja e kundërshtarit mund të bëhet në shumë mënyra të ndryshme, por një lojtar i Yone e arriti këtë padashje pasi u shkëput nga loja. Të shohësh një armik të shkëputet në një lojë solo queue zakonisht do të thotë…
Riot shpjegon mungesën e buffs të Yasuo & Yone në League
Një zhvillues i Riot Games u është përgjigjur lojtarëve të League of Legends duke kërkuar që Yasuo dhe Yone të shfuqizohen Pasi Riot njoftoi se ata do të futnin një rishikim masiv të items në para-sezonin 2021, shumë lojtarë ishin…
League Patch 10.22 do të sjell Seraphine dhe Annie rework
Ndrryshime të mëdha do të vijn këtë patch Riot Games ka zbuluar një tjetër patch të madh në League of Legends që vjen në fund të këtij cikli PBE, me një rework të Annie-et dhe lëshimin e Seraphine që kryeson…
Një veçori e re e Yone e bën kampionin shumë të fortë
Kjo veçori e lejon Yone të anullojë efektin e disa aftësive Yone, vëllai i vdekur i Yasuo, është kampioni më i ri i League of Legends. Ndërkohë që lojtarët po e mësojnë atë, shumë kanë vënë re se E-ja e…
Zbulohen aftësitë e Yone në League of Legends
Ai duket deri diku i ngjashëm me Yasuo Pas një pritjeje mjaft të gjatë, Yone më në fund do të vijë në League of Legends si kampioni më i ri i lojës. Riot Games gjithashtu ka zbuluar aftësitë që pritet…
Riot zbulon Yone si kampionin e ri të League of Legends
Cinematic-u i ri futet më në thellësi në marrëdhënien midis Yasuo dhe Yone Lojtarët e League of Legends patën mundësi të shikonin dje më në thellësi marrëdhënien midis Yasuo dhe Yone. Riot publikoi cinematic-un "Kin of the Stained Blade" për…
Trailer-i i ri i League of Legends zbulon zyrtarisht Yone
Trailer-i i ri duket si një anime League of Legends do të marrë kampionin e 150 të saj të quajtur Yone dhe ju tani mund të shihni historinë e tij nëpërmjet një trailer-i të animuar. Kampioni i ri është vëllai…
Yone mund të jetë kampioni i 150-të në League of Legends
Disa file të zbuluara konfirmojnë ardhjen e tij në lojë Dy kampionë të rinj do të vijnë në League of Legends së shpejti. Njëri prej tyre është Lillia, jungler-ja më e re e zbuluar përpara disa ditësh. Ndërkohë, kampioni tjetër…
Vëllai i Yasuo mund të jetë kampioni i ardhshëm në League of Legends
Riot ka konfirmuar se tre kampionë do të vijnë këtë vit League of Legends e nisi 2020 me zbulimin e Sett, kampionin e parë nga lista e atyre që do të vinë në këtë vit. Riot Games konfirmoi se edhe…