Tag: xbox store

Xbox po u jep gift cards përdoruesve të saj
Kjo tingëllon si një mashtrim i madh, por vetëm duroni: Microsoft po befason përdoruesit e rastësishëm të Xbox me deri në 100 dollarë kredit në store. Fatkeqësisht, shanset aktuale për të qenë një nga përdoruesit për të marrë kreditin falas…
Një lojë Call of Duty me emër “Red Door” është shfaqur në Xbox store
Lëshimi i ardhshëm i Call of Duty ka qenë i fshehur në mister, por një listim i ri intrigues në Xbox Live store mund të ketë konfirmuar një kodim të Alpha test, së bashku me disa detaje kryesore Përkundër fshehtësisë,…
Bëhen leak në Xbox Store remake-u i Mafia dhe data e lançimit
Remaster-i i Mafia pritet të lançohet në 28 gusht 2020 Në 10 maj, Twitter-i i Mafia u zgjua duke postuar një tweet të çuditshëm që ngjalli spekulimet për një remaster të lojës. Më pas, më 13 maj, ata postuan një…
PES 19 dhe PUBG janë falas për një kohë të shkurtër në Xbox Store
Pro Evolution Soccer 2019 nga Konami dhe PlayerUnknown Battlegrounds nga Bluehole janë për momentin falas në Xbox One. Akoma nuk është bërë e ditur arsyeja, por lojtarët e Xbox mund të kërkojnë në Xbox One Store dhe të përfitojnë këto lojëra…