fbpx
Kasti i X-Men: Dark Phoenix komenton mbi vdekien e personazhit kyç
Spoiler Alert! Tradicionalisht vazhdimet e filmave të mëdhenj si në rastin tonë ato të X-Men kanë tendencën që spoilerat rreth tyre ti mbajnë sekret. Gjithsesi kasti i Dark Phoenix nuk e ka problem që të diskutojë vdekien e një personazhi…
Vjen një trailer dhe poster i ri për X-Men: Dark Phoenix
Shikoni disa skena nga filmi i 2019s Aktorja Jessica Chastain ishte e ftuar në Tonight Show me Jimmy Fallon para pak ditësh dhe aty ajo prezantoi një trailer për filmin e ardhshëm me superheronj, X-Men: Dark Phoenix. Që nga ajo…