Tag: wwe

Fortnite shton John Cena si crossover me WWE
Fortnite shton një skin të padukshëm, John Cena vjen në Battle Royale Fortnite, loja Battle Royale dhe John Cena wrestler i padukshëm me famë botërore, më në fund janë bashkuar për të formuar ultimate tag team. Ndërsa ne presim crossovers…
Ja kush mund të jetë ylli i cover-it të WWE 2K22
Ylli i cover-it të WWE 2K22 thuhet se është zbuluar dhe është Rey Mysterio. Megjithëse një thashethem plotësisht i pavërtetuar për momentin, account në Twitter e TechnikNews ndan atë që pretendon të jetë një "vështrim i parë ekskluziv" në imazhin…
John Cena shpjegon se si u bë një Meme
John Cena është, një wrestler profesionist i njohur. Ai është shumë i famshëm, një nga fytyrat më të famshme të WWE, dhe gjithashtu një aktor. Mosbesimi i të cilit njerëzit e rëndësishëm nuk ishin shumë të shqetësuar për aleatët e…
Zbulohet gameplay i parë i WWE 2K22 në trailerin e ri
Video loja WWE 2K22 pritet shumë nga fansat e mundjes. Në vitin 2020, ekskluziviteti anashkaloi lëshimin e tyre vjetor në mënyrë që të përqendrohej në përmirësimin e titullit pasi WWE 2K20 filloi me një pritje të dobët një vit më…
WrestleMania 37 ka zbuluar detaje për lojën e re WWE 2K22
Gjatë WrestleMania 37, Visual Concepts dhe 2K Sports shfaqin promovuesin e parë për lojën e ardhshme WWE 2K22. Në mënyrë tipike, lojtarët e WWE presin që loja tjetër në ekskluzivitetin e WWE 2K të zbulohet rreth SummerSlam, por Visual Concepts…
Update i WWE 2K Battlegrounds shton Goldberg, Batista, Trish Stratus & më shumë
Batista, Goldberg dhe Trish Stratus janë ndër 10 super yjet e WWE që do të shtohen në WWE 2K Battlegrounds si personazhe të luajtshëm në javët e ardhshme. WWE 2K së fundmi njoftoi tre updates të ardhshme në lojën e…
WWE SuperCard Season 7 vjen këtë nëntor
2K njoftoi se Season 7 i WWE SuperCard, është planifikuar të nisë në Nëntor 2020 si një update falas, i shkarkueshëm në App Store për pajisjet iOS, përfshirë iPhone dhe iPad, si dhe Play Store dhe Amazon Appstore për pajisjet…
Dr Disrespect shfaqet në WWE SmackDown
Prezantuesit komentuan se sa i gjatë dhe intimidues ishte. Në një nga crossoverat më të çuditshëm ndonjëherë, streameri Dr Disrespect u shfaq në preview show për episodin Friday Night SmackDown në WWE. Teksa prezantuesit Cathy Kelley dhe Mike Rome po…
Ronda Rousey mund të jetë pjesë e Mortal Kombat si Sonya Blade
Një javë përpara eventit të madh të Mortal Kombat 11, dalin zëra interesantë rreth personazheve të lojës. Nga subredditi i Mortal Kombat vijnë lajme se NetherReal Games dhe Warner Bros. kanë zgjedhur një personazh tepër interesant për të portretizuar Sonya…
Seth Rollins është në kopertinën e WWE 2K18
WWE 2K18 do të jetë në dispozicion më 17 Tetor. 2K Games zbuloi yllin e kopertinës për WWE 2K18, dhe është ish-kampioni i WWE, Seth Rollins. Në trailer tregohet se, Rollins hynë në një depo të mbushur me relike klasike…