Tag: WWE 2K Battlegrounds

WWE 2K Battlegrounds Shton Chyna, Christian, e më shumë këtë javë
2K Games njoftoi valën e katërt të Superstars dhe WWE Legends për WWE 2K Battlegrounds. Bashkimi me lojën duke filluar me update-tin e listës, do të jetë Chyna, Christian, Dana Brooke, Tyler Breeze dhe Otis. Ju mund të shihni njoftimin…
Legjendat e WWE i bashkohen WWE 2K Battlegrounds
Ric Flair, Bret Hart, Roddy Piper, Diesel dhe Razor Ramon bashkohen me update-tin e tretë të lojës 2K njoftoi sot se 'Hall of Famers' e WWE, Ric Flair, Bret Hart, Roddy Piper, Diesel dhe Razor Ramon do të bashkohen në…
Damian Lillard dhe Rob Gronkowski vijnë në WWE 2K Battlegrounds
Madhështori i basketbollit, 'Dame time', atleti që ka dalë në kopertinën e NBA 2K21, reperi dhe tani super ylli e WWE 2K Battlegrounds Lillard dhe Rob Gronkowski do të përfshihen si pjesë e updates të radhës të WWE 2K Battlegrounds…
Update i WWE 2K Battlegrounds shton Goldberg, Batista, Trish Stratus & më shumë
Batista, Goldberg dhe Trish Stratus janë ndër 10 super yjet e WWE që do të shtohen në WWE 2K Battlegrounds si personazhe të luajtshëm në javët e ardhshme. WWE 2K së fundmi njoftoi tre updates të ardhshme në lojën e…
Festoni me lojërat e 2K Games
Për të gjithë ju që keni filluar që tani të mendoni për dhuratat për të afërmit tuaj dhe ende nuk keni vendosur ose jeni ende të paqartë; formacioni i gjerë i lojërave të 2K, duke përfshirë hitet si NBA 2K21…
WWE 2K Battlegrounds do të vijë në shtator
Loja fighting do të ketë tre mode-e dhe lojë online Seria kryesore WWE mund të marrë një pushim për vitin (dhe për një arsye të mirë), por WWE 2K Battlegrounds duket si një alternative argëtuese. Ashtu si NBA 2K Playgrounds,…
WWE 2K Battlegrounds është një lojë e re e stilit arcade që do të vijë këtë vit
Me WWE 2K series që mori një vit pushim, 2K Sports do të sjellë një lojë plotësisht të re të WWE në vend të saj. Ajo quhet WWE 2K Battlegrounds dhe përshkruhet si një eksperiencë plotësisht e re në WWE…