fbpx

Tag: wrestlemania

WWE SuperCard feston Wrestlemania 37 me tier të ri kartash
WWE SuperCard tani ofron nivele të reja kartash me temë piratësh, Quest dhe më shumë. 2K njoftoi debutimin e nivelit të kartave WrestleMania 37, karakteristikat e reja dhe WrestleMania 37 Quest në WWE SuperCard, loja collectible card-battle nga Cat Daddy Games e disponueshme…
Sfida 1 milion dollarëshe e WWE 2K19 ishte qesharake dhe mbresëlënëse
Ky ishte eventi më argëtues për fansat e wrestling përpara Wrestlemania Pak përpara nisjes së NXT Takeover: New York, 2K Games zhvilloi kampionatin Million Dollar Championship në WWE 2K19, me gjysmëfinalet që u zhvilluan në WWE Axxess dhe finalen gjatë…