WoW arrin 1 milionë shikues në Twitch me lançimin e Shadowlands
Ky është maksimumi i lojës për 2020. Nuk u desh shumë që expansion-i World of Warcraft Shadowlands të linte shenjën e tij në Twitch. Në më pak se 20 minuta nga lançimi i saj, loja arriti maksimumin e shikuesve për…
Shihni trailerin e fundit të Shadowlands që shfaq Denathrius
Shadowlands do të sjellë shumë ndryshime në WOW Data e lëshimit e World of Warcraft Shadowlands është afër dhe xhuxhët e CGI në Blizzard na kanë bekuar me një launch trailer. Cinematic i ri Shadowlands është një udhëtim i errët nëpër…
World of Warcraft do të jetë falas për fundjavën
Blizzard e di se ajo që ju nevojitet në këto netë të gjata vjeshte, janë disa ditë falas të World of Warcraft Ju mund të hidheni në cilindo expansion që dëshironi duke vizituar Chromie, një zonjë troll-e që mund të…
Eventi i WoW kthen Lord Kazzak, Azuregos dhe më shumë
World of Warcraft ka ekzistuar për 16 vjet tani, dhe Activision-Blizzard po feston rastin me një event përvjetori që sjell disa bosses të vjetër, një fushë beteje dhe më shumë Është e vështirë të besosh se World of Warcraft ka…
World of Warcraft: Shadowlands vonohet “për në fund të vitit”
Sipas Blizzard, expansion-i Shadowlands do të vijë "më vonë këtë vit" "Gjatë disa muajve të fundit të testimit, ne kemi bërë një përparim të dukshëm duke përsëritur dhe përmirësuar veçoritë thelbësore dhe lojën e Shadowlands", thotë producenti ekzekutiv i World…
Microsoft Flight Simulator tashmë është në World of Warcraft
Një përdorues i Reddit me emrin Fumbleturkey ka dizajnuar një Warcraft Flight Simulator. Ju keni kabinën tuaj, të kompletuar me numra dhe shenja, një pamje first-person dhe disa zbukurime, duke demonstruar fuqinë e personalizimit. Fluturimi i Fumbleturkey fillon në një…
Ja çfarë ju duhet që të luani WoW: Shadowlands në PC-në tuaj
Kërkesat minimale për PC të Shadowlands kërkojnë një SSD Kërkesat minimale të sistemit për World of Warcraft: Shadowlands janë zbuluar, dhe ato janë mjaft të paharrueshme, por për një faktor interesant; Do t'ju duhet 100 GB hapësirë ​​në storage, e…
World of Warcraft: Shadowlands më në fund ka një datë zyrtare
Blizzard më në fund nxorri datën e lëshimit gjatë stream-it të djeshëm të Opening Night Live nga Gamescom Expansion-i i ardhshëm i World of Warcraft: Shadowlands bëri një paraqitje gjatë stream-it të Opening Night Live me disa lajme të mëdha;…
Gjithçka që do të hiqet nga World of Warcraft përpara Shadowlands
Si me çdo expansion, shumë shpërblime do të hiqen përfundimisht nga loja Sylvanas Windrunner ka hapur një kalim nga bota e Azeroth në Shadowlands, ose të paktën kjo do të ndodhë kur Shadowlands të vijë në World of Warcraft. Gjithsesi,…
World Of Warcraft ndryshon përsëri me expansion-in “The Shadowlands”
Ndryshimet e reja do ta bëjnë World Of Warcraft më të lehtë për lojtarët e rinj World Of Warcraft po mbush afërsisht 2 dekada dhe përsëri është një ndër lojërat më të pëlqyera MMORPG. Problemi më i madh i kësaj…