Tag: wolverine

Aktori John Krasinski na nagcmon me rikthim në ‘Deadpool 3’
Ryan Reynolds ka konfirmuar zyrtarisht se Hugh Jackman do të riprodhojë rolin e Wolverine në Deadpool 3, i cili gjithashtu shënon debutimin e merc në Universin Kinematik Marvel. Që nga njoftimi, dyshja kanë konfirmuar se Deadpool 3 është vendosur para…
Fortnite shton një skin të ri Wolverine
Fortnite vjen me një tjetër crossover me Marvel duke sjellë një Wolverine Skin Epic Games zbuloi këtë javë një skin të ri të Wolverine për Fortnite, i cili i referohet pamjes së superheroit të Marvel-it që shihet në comics të…
Fortnite jep shenja të rikthimit të Wolverine
Fortnite duket se sapo ka dhënë shenja se së shpejti do të shtojë një skin të ri bazuar në personazhin e dashur të Marvel, Wolverine. Në chapter 2 të lojës Battle Royale të Epic, Wolverine iu bashkua Fortnite me një…
Si të plotësoni sfidat e Wolverine në Season 4
Epic Games ka vendosur një set sfidash për Wolverine në Battle Pass-in e Fortnite Season 4. Ja se si mund t'i plotësoni ato. Këto sfida do të vijnë periodikisht përgjatë javëve. Kjo do të thotë që do të keni mjaftueshëm…
Wolverine mund të vijë në Fortnite Season 4
Fortnite mund të ketë një tjetër personazh të comic books t'i bashkohet lojës. Një leaker ka sugjeruar se skini i Wolverine është në punë e sipër. A DO TË VIJË WOLVERINE NË FORTNITE? Dataminer-i i njohur HYPEX postoi në twitter…
Krijuesi i Deadpool krijon një personazh të ri të Marvel
Marvel ka njoftuar një publikim serish mujore nga krijuesi i Deadpool, të planifikuara për tu botuar këtë pranverë. Emri i serive është Major X dhe do të vendoset në universin e X-Men. Do të kemi përballje me disa personazhe shumë…