Tag: wit studio

Ish-studio e Attack on Titan po sjell një anime me vampirë në Netflix
Ish-studio e Attack on Titan, Wit Studio që solli tre sezonet e para të anime, është duke bashkëpunuar momentalisht me platformën streaming Netflix për të sjellë një anime të re. Dhe kësaj here anime do të jetë me vampirë. Anime…
Ranking of Kings, Anime hit që duhet ta ndiqni me patjetër
Wit Studio mund të ketë bërë sukses përmes tre sezoneve të parë të Attack on Titan, por duket se edhe pse studioja e animacionit nuk po merret me finalen e ekskluzivitetit, ajo ka një hit të ri në duart e…
Zbulohet trailer dhe detaje të reja rreth anime Spy x Family
Pas një sërë thashethemesh, përshtatja e animes Spx x Family është më në fund zyrtare. I shkruar dhe i ilustruar nga Tatsuya Endo, Spy x Family është një seri e njohur maga japoneze. Seriali ndjek udhëtimin e një spiuni që…
Fansat zbulojnë censurimin që i është bërë anime së Attack on Titan
Pavarësisht lançimit të anime gjatë vitit 2013, fansat e Attack on Titan zbulojnë censurimin e skenave të ndryshme që versioni anime ka pësuar Attack on Titan bëri debutimin e saj në anime gjatë vitit 2013 dhe menjëherë mori një popullaritet…