fbpx

Tag: Wirebugs

Monster Hunter Rise tani është në dispozicion në Nintendo Switch

Seriali fitues i shumë çmimeve dhe një nga të shiturit Monster Hunter shënon një kulm të ri me daljen globale të Monster Hunter Rise™ në Nintendo Switch™. Vendosja e fundit në ekskluzivitetin e aksionit RPG transporton lojtarët në Kamura Village,…