fbpx

Tag: winter season

A do të ketë Jujutsu Kaisen Season 2?
Season 1 i Jujutsu Kaisen nuk ka shumë që ka mbaruar dhe shumë fansa si të huaj po ashtu edhe shqiptar kanë nisur të ngrejnë një pyetje të madhe: Kur do të vijë Season 2 i Jujutsu Kaisen? Jujutsu Kaisen…
Çfarë duhet të shohin fansat e anime këtë sezon dimri
Sezoni dimër nuk ka shumë që ka hyrë dhe shumë anime të reja ka nisur të cilat kanë marrë goxha vëmendje në episodet e tyre të para. Me ketë rast ne do t’iu sjellim disa nga anime që duhet të…
The Promised Neverland sjell detaje të reja mbi sezonin e dytë
Pas debutit të madh që anime bëri gjatë sezonit të parë në vitin 2019, The Promised Neverland fitoi një popullaritet të madh. Së fundmi, një visual key është publikuar duke zbuluar shumë detaje rreth sezonit të ardhshëm dhe se çfarë…
Detaje të reja janë zbuluar për episodet e ardhshme të Attack on Titan
Së fundmi disa detaje rreth Attack on Titan janë zbuluar dhe disa prej tyre mund të mos t'iu pëlqejnë Attack on Titan më në fund solli episodin e parë të sezonit të katër dhe të fundit gjatë të dielës së…
Dr. Stone zbulon trailer e ri për sezonin e dytë
Sezoni i ardhshëm i Dr. Stone pritet të sjellë një prej konflikteve më të mëdha deri më tani Fundi i sezonit të parë të serisë anime të Dr. Stone na la në pritje për sezonin e dytë. E konfirmuar që…
Zbulohen detaje të reja rreth sezonit të dytë të The Promised Neverland
Nëpërmjet një postimi në Twitter janë zbuluar disa detaje të reja rreth anime The Promised Neverland Sezoni i Halloween është koha më e mirë për të parë seriale ose filma horror dhe pse jo për të zbuluar detaje rreth sezonit…