Tag: will smith

Chris Rock reagon pas faljes së Will Smith
Rock u ngjit në skenë për një shfaqje në Fox Theatre Atlanta, Georgia, vetëm disa orë pasi Smith publikoi videon, ku, sipas People, ai nuk iu drejtua faljes, por i tha turmës: “Të gjithë po përpiqen të jenë një dreq…
Anulohen projekte të tjera nga Will Smith
Që kur Will Smith u ngjit në skenë dhe e goditi Chris Rock-un në natën e 94-të të çmimeve Oscar, gjërat nuk kanë shkuar siç duhet për fituesin e aktorit më të mirë. Pavarësisht se i kërkoi falje Rock dhe…
Chris Rock flet për incidentin në Oscars
Ka kaluar pothuajse një muaj që nga Academy Awards, në të cilën Will Smith u ngrit në këmbë dhe e goditi Chris Rock për një shaka për rënien e flokëve të gruas së tij. Që atëherë kanë ndodhur disa gjëra,…
Will Smith bën invade në Elden Ring
Me sa duket është një lojtar që shkon përreth duke pretenduar të jetë Elden Ring Will Smith - i cili pushton lojërat e njerëzve, i godet me shuplakë dhe largohet. Kjo është padyshim një referencë e qartë për incidentin në…
Will Smith-it i është kërkuar të largohet fare pas incidentit
Është shpalosur kapitulli më i ri i dramës Will Smith/Chris Rock në Oscars. Akademia e Arteve dhe Shkencave të Filmit tha se Smithit iu kërkua të largohej nga vendi i shfaqjes pasi ai goditi Rock në skenë, por ylli i…
Rekordi i MrBeast në YouTube kalohet nga ngjarja në Oscars
Për ata që kanë qenë në errësirë mediatike, çmimet Oscar u zhvilluan mbrëmjen e së dielës. Megjithatë, në vend që të gjithë të festonin arritjen e Will Smith, pasi ai u bë i pesti me ngjyrë që merr çmimin Oscar…
Will Smith godet Chris Rock gjatë mbrëmjes Oscar
Momenti për të cilin të gjithë po flasin nga Oscars të së dielës nuk ishte fitimi i çmimit të madh për aktorin më të mirë... ishte kur Will Smith goditi Chris Rock në fytyrë. Gjatë fjalimit të tij të pranimit…
Vazhdimi i “I Am Legend” kasti me Will Smith dhe Michael B. Jordan
Dy ikona filmash po bashkohen për herë të parë me një vazhdim të një hiti. Është raportuar se I Am Legend do të ketë një vazhdim me Will Smith që do të rikthehet. Bashkë me të këtë herë nuk do…
Will Smith më në fund ka pranuar se cili film është më i keqi i tij
Will Smith është një nga mbretërit e Hollivudit. Aktori ka qenë shumë i suksesshëm në botën e showbiz për dekada dhe ka qenë në të gjitha llojet e projekteve në atë kohë. Nga karriera e tij muzikore tek Fresh Prince…
Fortnite sjell Bad Boys në lojë
Disa crossovers të Fortnite janë më befasuese se të tjerat, dhe zbulimi i sotëm i Mike Lowrey të Bad Boys do të ishte një i tillë. Ja çfarë duhet të dini për skin e re të Fortnite, Will Smith. Ndërsa…