Tag: What If

Watcher merr vëmendjen në ‘What If…?’ të kësaj jave
SPOILER ALERT Në fizikë ka atë që njihet si "efekti i vëzhguesit", ku një objekt ose sistem ndryshon thjesht duke e vëzhguar atë. Në What If…? çdo episod është dëshmuar nga një narrator i njohur si The Watcher, i cili…
Episodi 7 i What If…? zbulon “Party Thor”
Spoiler Alert What If…? po sjell për fansat "Party Thor" në episodin 7. Ka qenë një udhëtim i gjatë me shfaqjen e Disney+ deri tani dhe njerëzit kanë shijuar udhëtimin. Sidoqoftë, kompania sapo hodhi një vështrim në episodin e ardhshëm…
Live-Action i Marvel Zombies do të vijë së shpejti
Ideja e Marvel Zombies nuk është asgjë e re, por koncepti i tmerrshëm kohët e fundit gjeti një audiencë krejt të re kur episodi i javës së kaluar të What If ...? i ekspozoi heronjtë e Universit Kinematografik Marvel ndaj…
Dikush ka krijuar një aimbot të vërtetë
Shane Wighton, i njohur gjithashtu si djali pas kanalit jashtëzakonisht të suksesshëm inxhinierik Stuff Made Here në YouTube, ka zhvilluar një "aimbot" që korrigjon qëllimin e një harku dhe shigjete të përbërë në mënyrë që të godasë një objektiv në…
Marvel sjell trailer për performancën e fundit të Chadwick Boseman në MCU
Chadwick Boseman ishte një hero për shumë njerëz. Aktori që portretizoi T'Challa në Black Panther dhe më gjerë në Marvel Cinematic Universe ishte një frymëzim për adhuruesit e librave komikë në të gjithë botën. Mjerisht, ai ndërroi jetë në vitin…
Promo e “What If” nga FIFA 21 zbulon: Kante, Sancho, Gomez
EA Sports i ka kthyer gjërat në drejtimin e hipotetikes me një promo të re të FIFA 21 Ultimate Team, që do të sjellë një lineup të ri kartash. Studioja e FIFA 21 po pyet "What If?" në një tjetër…