Tag: weekly shonen jump

Pritet një update rreth Season 6 të My Hero Academia
My Hero Academia po i mban fansat në pritje me mangën e saj këto ditë, por nuk do të kalojë shumë kohë që anime të rikthehet në vëmendje. Në fund të fundit, seriali është duke punuar në sezonin e gjashtë.…
Fire Force do të përfundojë këtë muaj
Kur bëhet fjalë për manga të nivelit të lartë, Kodansha ka një numër seriale të arrira dhe Fire Force është vetëm një prej tyre. Historia e mbinatyrshme ka vazhduar prej vitesh, dhe premiera e saj anime vetëm sa solli më…
Raportohet se Jujutsu Kaisen do të bëjë një pauzë të shkurtër në tetor
Jujutsu Kaisen kohët e fundit pati një pauzë të madhe në fillim të këtij viti për shkak të shqetësimeve shëndetësore të krijuesit Gege Akutami, dhe duket se historia e Yuji Itadori që shfaqet në Weekly Shonen Jump do të marrë…
Dua Lipa duket mbresëlënëse me veshjen nga One Piece
Një postim i fundit në Instagram tregon yllin pop Dua Lipa teksa duket mbreslënëse me një veshje të frymëzuar pas One Piece të Eiichiro Oda gjatë Fashion Week në Milano. Një postim i fundit në Instagram tregon yllin e popit…
My Hero Academia do të ketë një pushim?!
Duket sikur My Hero Academia është gati të bëjë pushimin e radhës. Nëse një raport i ri është i vërtetë, manga superhero shumë e famshme do të bëjë pushim nga numri i ardhshëm i Weekly Shonen Jump. Krijuesi Kohei Horikoshi…