Tag: webtoon

Artisti i Solo Leveling ka ndërruar jetë
Solo Leveling është një nga manwha më popullore të momentit dhe një anime për të u njoftua se do të vijë së shpejti. Por një lajm i keq vjen duke njoftuar se artisti i serisë manwha të Solo Leveling ka…
Episodi i parë i Noblesse merr shumë kritika nga fansat
Noblesse i Crunchyroll fiton popullaritet dhe fansa në ditët e tij të para. Në ketë sezon vjeshte të anime, shumë anime mund t’iu kenë tërhequr vëmendjen me episodin e tyre të parë por Crunchyroll ka vendosur që ketë radhë të…