Tag: watch dogs

Watch Dogs: Legion Update 1 shton një karakter të ri
Watch Dogs: Legion dukej se ishte disi i lëkundur gjatë nisjes së saj. Pas vonesës që pati, lançimi u vëre me disa bug-e. Online mode, i cili u përfol shumë nga Ubisoft, u vonua para se të dilte më në…
Ubisoft sjell ulje në lojërat e saj të fundit
Pranvera ka ardhur dhe Ubisoft ka sjellë ulje në shumë prej produkteve të saj duke përshirë këtu edhe shumë prej lojërave të saj të fundit. Ndër lojërat kryesore që Ubisoft ka lançuar së fundmi dhe që mund ta gjeni me…
Watch Dogs: Legion do të jetë free-to-play këtë fundjavë
Watch Dogs: Legion do të jetë në dispozicion për të luajtur falas nga 25-29 Mars në sistemet Xbox dhe PlayStation, në Epic Games Store dhe përmes Ubisoft store. Çdo personazh në Londrën e së ardhmes së afërt do të jetë…
Watch Dogs: Legion Online është tashmë e disponueshme në konsola
Mode-i i ri online i Watch Dogs: Legion është zyrtarisht i disponueshëm në konsola, pavarësisht se versioni i PC-së është vonuar nga Ubisoft. Kanë kaluar gati 6 muaj që nga publikimi i lojës dhe Ubisoft më në fund ka publikuar…
Si të rekrutoni operativët më të mirë në Watch Dogs Legion?
Cilat janë mënyrat më të mira për të rekrutuar grupin më të mirë në Watch Dogs Legion? Në fillim të Watch Dogs Legion do t’iu duhet të riorganizoni nga fillimi DedSec që është një grup hacker-ash të cilët kanë si…
5 gjëra që duhet të dini nëse po luani Watch Dogs Legion
5 këshilla se si të avanconi më lehtë dhe mirë në Watch Dogs Legion Watch Dogs Legion sapo është lançuar dhe çdo kush që është i ri ka nevojë për disa këshilla dhe ndihmë se si të veprojë në rrugët…
Watch Dogs Legion Review
Londra e mbushur me ushtarë të cilët shtypin lirinë e njerëzve, drona të cilët monitorojnë çdo lëvizje, krim e korrupsion dhe njerëz të maskuar të cilët protestojnë për të drejtat e tyre është ajo çfarë do të na sjellë seria…
Watch Dogs: Legion do të rikthejë protagonistin e serive të Watch Dogs
Aiden Pearce, nga loja origjinale e Watch Dogs do të shtohet në Legion pas lançimit. Videoja që tregoi Ubisfot Forward për Watch Dogs: Legion nuk na tregoi ndonjë gjë që nuk e kishim parë deri më tani më parë, por…
Dy lojëra të tjera janë falas së fundmi në Epic Games Store
Po flasim për Watch Dogs dhe The Stanley Parable Mund të ndodhë që ju papritmas të keni një bollëk kohe të lirë në duar. Mund të jetë se ju duhet një mënyrë për ta ndihmuar ta kaloni atë. Por edhe…
Ubisoft do të lançojë tre lojëra të mëdha deri në fund të 2020
Ky do të jetë një vit i madh për Ubisoft Ubisoft ka dhënë më shumë detaje mbi planet e tyre për të sjellë 5 lojëra të mëdha gjatë vitit të ardhshëm fiskal, gjë e cila është emocionuese edhe kur nuk…