fbpx

Tag: watch dogs 2

5 lojëra si GTA 5, por me grafika më të mira
Çështja e grafikave është gjithmonë punë preferencash. Një lojë mund të kërkojë grafika super realistike dhe në një tjetër mund të jetë vetë zgjedhja e zhvilluesve që ta mbajnë në një animimin disi më shumë në trajtën e cartoons. Në…
Football Manager 2020 dhe Watch Dogs 2 janë falas në Epic Games Store
Në fakt janë tre lojëra falas këtë javë, bashkë me Stick it to the Man. Një treshe e re lojërash është tashmë e juaja për t'u marrë në Epic Games Store. Këtë javë kemi një miks goxha të lezetshëm: Football…
Ju do të merrni Watch Dogs 2 falas edhe nëse nuk bëtë dot log in për Ubisoft Forward
Javën e shkuar Ubisoft njoftoi se kushdo që shikonte Ubisoft Forward do të merrte një kopje falas të Watch Dogs 2, por e vetmja mënyrë që kjo të funksiononte ishte që të bëje log in në Uplay dhe ta shikoje…
Shihni Ubisoft Forward dhe merrni Watch Dogs 2 falas
Watch Dogs 2 do të jetë falas për tu luajtur gjatë vitrinës së ardhshme dixhitale të Ubisoft Ubisoft do të dhurojë Watch Dogs 2 në PC falas gjatë eventit Ubisoft Forward këtë fundjavë. Thjesht regjistrohu në llogarinë tënde Uplay gjatë…
Ubisoft po synon që ti bëjë lojërat më unike
Kompania do të ristrukturojë skuadrën editoriale. Ubisoft ka njoftuar planet për të ndryshuar strukturën e skuadrës edituese të tij, grupi i individëve që kryesisht janë përgjegjës për dizajnin dhe dhe historinë e lojërave të kompanisë. Duke ndryshuar mënyrën se si…