fbpx
Zbulohen modelet e Tyrande dhe Thrall për Warcraft 3: Reforged
Blizzard më në fund ka thyer heshtjen mbi Warcraft 3: Reforged Pas një periudhe heshtjeje, Blizzard duket se po zbulon modelet e personazheve të Warcraft 3: Reforged. Pjesëmarrësit në konferencën ChinaJoy 2019 arritën të kapnin disa fotografi të disa prej…