Tag: Wano

One Piece prezanton aleatin e ri të Big Mom
One Piece po vazhdon akoma me luftën e madhe që zhvillohet për Wano dhe manga së fundmi ka treguar disa nga përballjet më të vështirë deri më tani. Pas ndarjes nga Kaido, Big Mom po has akoma edhe më shumë…
Fundi i episodit të One Piece hedh shenja drejt një ekzekutimi brutal për Oden
Në episodin e tij më të ri, One Piece ka xhiruar skenën e ekzekutimit brutal të Oden Kozuki. Wano Country arc është ende duke arritur rrugën e tij përmes aktit të tretë në anime. Ai po krijon skenën e konfliktit…