Tag: WandaVision

Spinoff i ‘WandaVision’ ‘Agatha: House of Harkness’ po vjen në Disney+
Agatha Harkness po kthehet në Disney+. Është konfirmuar një spinoff i WandaVision, i përqendruar në karakterin kryesor të serialit, me Kathryn Hahn që do të riprodhojë rolin e saj në Agatha: House of Harkness. Jac Schaeffer, shkrimtari kryesor i WandaVision,…
Wandavision nuk do të ketë një sezon të dytë – Elizabeth Olsen
WandaVision, shfaqja televizive e cila u bë një sukses për Marvel Studios, nuk do të ketë një sezon të dytë pasi synon të jetë vetëm një serial i kufizuar sipas aktores Elizabeth Olsen. Fillimisht, ne do të kishim Falcon dhe…
WandaVision fillimisht kishte planifikuar 10 episode
Drejtori i WandaVision, Matt Shakman zbulon se seriali Marvel Disney + dikur kishte 10 episode të planifikuara, megjithëse më vonë u zbrit në 9. WandaVision kishte 10 episode të planifikuara në vend të 9, sipas regjisorit Matt Shakman. Seriali i…
Këto janë detajet që WandaVision na dha mbi filmat e ardhshëm të Marvel
Finalja e WandaVision ishte një slitë emocionale për shumë arsye. Në të vërtetë, nuk kishte një por dy skena pas credits screen të cilat na japin disa ide se çfarë mund të sjellin filmat ose serialet e ardhshëm të Marvel.…
Kjo teori e Marvel është fiks ajo që duam të shohim nga WandaVision
WandaVision është një nga projektet më misterioze të fazës së 4 të Marvel. Trailerat e parë dhe arti konceptual që kemi parë duket të tregojë Wanda teksa përballet me humbjen e Vision duke jetuar në botën e saj të ëndrrave.…
Çdo gjë që duhet të dini për Fazën e 4 të Marvel Cinematic Universe
10 projekte të mëdha në formën e filmave dhe serialeve do të vijnë deri në 2021. Faza e katërt e Marvel Cinematic Universe do të përfshijë 10 filma dhe seri të Disney + kur të lançohet vitin e ardhshëm, ku…